خبرنامه

delicious facebook twitter yahoo digg
آموزش سئو (Traffic Secrets 2.0) زبان اصلی بزرگتر

آموزش سئو (Traffic Secrets 2.0) زبان اصلی

اين مجموعه بسيار عالي در سراسر جهان از طرفداران بسيار زيادي برخوردار است زيرا در آن عملي ترين راهکار هاي افزايش بازيد سايت به مديران سايت ها و کساني که قصد دارند سايتي را افتتاح کنند آموزش داده مي شود.

جزییات بیشتر

خرید این محصول برای شما معادل است با 10 امتیاز تخفیف در خرید بعدی. سبد خرید شما با خرید این محصول در مجموع 10 امتیاز خواهد داشت که می تواند به کوپن تخفیفی برای خرید بعدی شما تبدیل شود معادل 250 تومان.


اين مجموعه بسيار عالي در سراسر جهان از طرفداران بسيار زيادي برخوردار است زيرا در آن عملي ترين راهکار هاي افزايش بازيد سايت به مديران سايت ها و کساني که قصد دارند سايتي را افتتاح کنند آموزش داده مي شود. همچنين شما با مطالعه و مشاهده دقيق نکاتي که در اين آموزش ها ارائه مي شود قطعآ قادر خواهيد بود تا ترافيک سايت خود را افزايش دهيد. اين پک شامل 12 مبحث آموزشي مي باشد که بصورت گام به گام شما را به سمت افزايش ترافيک وب سايت و در نتيجه فروش بيشتر محصولات و خدمات سوق مي دهد. موضوعات هر کدام از این مجموعه  به ترتیب شامل دوره مقدماتي ، اکتشاف بازار ، علم کلمات کليدي ، بهينه سازي براي موتورهاي جستجو ، کارخانه توليد محتوا ، بازاريابي ويدئويي ، استراتژي دسته جمعي ، تسلط برAdWords گوگل ، روشهاي تبليغات ، تبليغات نرم افزاري ، روش هاي تبليغات گروهي ، طرح جامع می باشد.

مشخصات سی دی های موجود در بسته آموزشی Traffic Secrets 2.0:

The Foundation:
دوره مقدماتي
در اين سي دي شما با مفاهيم ايجاد ترافيک بيشتر و درآمد بيشتر آشنا مي شويد.

Market Discovery:
اکتشاف بازار
در اين سي دي شما فرا مي گيريد که چگونه به يک جاسوس قوي بدل شده و با بررسي رقبا، روشهاي کسب بازيد از وب سايتهاي آنها را براحتي براي وب سايت خود بکار ببنديد و ترافيک بيشتر و سودمندتري کسب کنيد.

Keyword Science:
علم کلمات کليدي
در اين سي دي شما اسرار قدرتمند تحقبق روي کلمات کليدي را فرا مي گيريد که 99% از بازاريابان از و جود آنها بي اطلاعند. اين مجموعه دانش شما در زمينه کلمات کليدي عميق تر خواهد کرد.

Keyword Dynamics:
بهينه سازي براي موتورهاي جستجو
در اين سي دي آخرين استراتژي هاي بهينه سازي وب سايت براي کسب رتبه هاي بالاتر در موتورهاي جستجو و همچنين بسياري از تکنيکهاي موتورهاي جستجو به شما آموزش داده مي شود.

Content Factory:
کارخانه توليد محتوا
در اين سي دي چگونگي راه اندازي کارخانه توليد محتواي با کيفيت بالا و ايجاد ترافيک با استفاده از محتواي آهنربايي را به صورت منظم شرح داده می شود.

Video Marketing:
بازاريابي ويدئويي
در اين سي دي دنياي جديد و هيجان انگيز از کليپ هاي بازاريابي و آموزش سريع و آسان استفاده از ويديو در بازار يابي خود و جلب ترافيک را مي آموزيد.

Social Strategy:
استراتژي دسته جمعي
در اين سي دي مي آموزيد چگونه از شبکه هاي اجتماعي و سايت هاي پربيننده براي جذب ترافيک استفاده کنید و يک ترافيک پيوسته و هميشگي بر روي وبسايت خود داشته باشيد.

Adwords Mastery:
تسلط برAdWords گوگل
در اين بخش اسرار تبليغات گوگلي براي شما بيان شده و شما با موضوعات جديدي در زمينه راهکارهاي بهتر و سودمندتر استفاده از تبليغات گوگل آشنا شده و مي آموزيد از چه کلماتي استفاده کنيد که با کمترين هزينه بيشترين بازخور را داشته باشید. همچنین در اين مجموعه مي آموزيد تبليغات خود را در چه بازه هاي زماني در کجا و به چه شکل به نمايش درآوريد تا با کمترين هزينه بيشترين بازديد کننده مطلوب و هدف خود را داشته باشيد.

Advertising Methods:
روشهاي تبليغات
در اين سي دي مي آموزيد چگونه فراتر از تبليغات گوگل رفته و روشهاي ديگر تبليغات براي شما شرح داده مي شود.

Widgets and Softwares:
تبليغات نرم افزاري
در اين سي دي به بحث در مورد مجموعه وسيعي از روشهاي جديد تبليغاتي با استفاده از نرم افزارهاي آنلاين پرداخته می شود. ايجاد ترافيک از طريق امکانات نوار ابزارها ، ويدجت ها ، برنامه هاي شبکه هاي اجتماعي ، shareware ، فايل هاي P2P و ...

Affiliate Army:
روش هاي تبليغات گروهي
در اين سي دي شما مي آموزيد چگونه با استفاده از بازايابي شبکه اي براي توليد ترافيک مفيد سود برده و ساير رقيبان را به راحتي پشت سر بگذاريد که اين روش يکي از استراتژي هاي قدرتمند در بازاريابي اينترنتي است.

The Master Plan:
طرح جامع
در اين سي دي شما به انتخاب طرح جامع و کاملي براي رسيدن به اهداف بلند مدت خود با استفاده از ابزارهاي تبليغاتي مناسب سوق داده مي شويد.

توجه : این مجموعه آموزشی به زبان انگلیسی می باشد .

  • نوع محصول : SEO

هنوز نظری ارسال نشده است.

مرور خود را بنویسید

آموزش سئو (Traffic Secrets 2.0) زبان اصلی

آموزش سئو (Traffic Secrets 2.0) زبان اصلی

اين مجموعه بسيار عالي در سراسر جهان از طرفداران بسيار زيادي برخوردار است زيرا در آن عملي ترين راهکار هاي افزايش بازيد سايت به مديران سايت ها و کساني که قصد دارند سايتي را افتتاح کنند آموزش داده مي شود.

مرور خود را بنویسید

درحال حاضر هیچ محصول مشابهی یافت نشد

محصولات فروشگاه

  • کل محصولات فروشگاه : 19
  • کل دسته ها : 45
  • کل اعضا : 35

تماس با ما

جهت مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید :
         09138396030          
         09199206030         
ساعات پاسخگویی تلفنی :
4 بعدازظهر الی 8 شب

PageRank